Speel mee in ‘de vetste band van Veghel’; Jimmy Rabbitte

17 mrt , 18:15Kunst&Cultuur
jimmy rabbitte
VEGHEL - Jimmy Rabbitte, zo heet ‘de vetste band van Veghel’, dat is tenminste het doel, want de band bestaat voorlopig nog alleen uit een foto van het optreden dat begin 2027 tijdens de Nacht van de Noordkade plaats gaat vinden. Jimmy Rabbitte zoekt namelijk nog zangers en muzikanten.
Jimmy Rabbitte is een Ierse dromer uit Dublin die in de film The Commitments een band opricht en dat gaat nu ook in Veghel gebeuren. “Alles is geregeld”, vertelt ‘manager’ André van der Linden. “De repetitieruimte is klaar, drumstel en versterkers staan op standby, we kunnen zo beginnen. Vanaf aanstaande woensdag gaan we elke week aan de slag met rockcovers van Pink tot AC/DC en van Cranberries tot Guns N’ Roses.”

Audities

Tenminste, als er muzikanten zijn, weet André: “Die kunnen bij mij zich aanmelden en woensdag beginnen we meteen met de eerste audities. We zoeken nog een zanger en zangeres, een drummer, een gitarist, een bassist en een toetsenist. Ervaring is niet nodig, als het je droom is om ooit in een rockband te stralen, meld je dan aan. Een beetje talent is wel handig, maar het gaat vooral om plezier hebben in het met elkaar maken van muziek. Brandt dat vuurtje in je hart, hebben je kinderen geen babysit meer nodig en hunker je naar muzikale maten, dan horen we dat graag!”
Rockers van alle leeftijden kunnen zich melden bij Jimmy Rabbitte via Facebook of via 06-29225309. Woensdag 23 maart is het ‘plug en play’ tijdens de eerste repetitie.
loading

Loading articles...

Loading