Majoretten St. Cecilia Zijtaart kijken terug op geweldige jubileumshow

15 jun , 19:35Nieuws
15-06-2026 Jubileumshow Majoretten St. Cecilia Zijtaart
ZIJTAART - De majoretten van muziekvereniging St. Cecilia uit Zijtaart kijken terug op een geweldige jubileumshow ter ere van hun 50-jarig jubileum. Op vrijdag 12 juni was het Dorpshuis omgetoverd tot een theaterzaal en zat het publiek vol spanning te wachten op alles wat ging komen.
Aan de hand van hun dagboek werd de geschiedenis van de majoretten verteld en kwamen alle shows van de huidige teams, duo’s en solisten voorbij, maar ook waren er optredens van oud-leden. Zo trad de volledige groep van de Blues Brothers op, dansgroep Return was voor de gelegenheid weer bij elkaar gekomen en er was ook een Reünieshow met onder andere oud-leden van het eerste uur. 
"Voor velen was het lang geleden om op het podium te staan en de zenuwen waren er dan ook zeker, maar het was fantastisch! Niet alleen het optreden zelf, maar het samen oefenen en herinneringen ophalen was zeker net zo leuk. Voor deze gelegenheid traden ook alle instructrices op met een show en zijn de miniretten weer terug bij de vereniging. Wat een genot om die trotse gezichtjes van deze jonge meisjes te zien tijdens hun optreden. Kortom een avond met kippenvelmomenten", aldus Marjan van Asseldonk.
Graag delen zij met u, als lezer, de laatste bladzijde uit hun dagboek:

Lief dagboek,

50 jaar verhalen.
50 jaar herinneringen.
50 jaar lachen, leren, optreden, oefenen en vooral heel veel plezier maken.
Van de eerste voorzichtige pasjes op de vloer… tot optredens op grote podia. Van knikkende knieën achter de schermen… tot luid applaus uit de zaal. Van eindeloos oefenen op die ene moeilijke twirl, tot doen alsof het altijd al vanzelf ging. Van serenades op straat tot optredens op een EK.
En ja… in 50 jaar gaat er ook weleens iets mis. Van vergeten batons tot vergeten trainsters. Gelukkig hebben we geleerd dat de beste verhalen meestal ontstaan door de dingen die níét volgens plan verlopen.
Maar wat al die jaren hetzelfde is gebleven, is dat we het samen doen.
Generaties leden, trainers, vrijwilligers, ouders, opa's, oma's, supporters en iedereen die op welke manier dan ook een steentje heeft bijgedragen aan onze vereniging. Samen hebben we gebouwd aan 50 prachtige jaren waar we met trots op terug kunnen kijken.
En eerlijk gezegd? Dit jubileum voelt niet als het einde van een verhaal. Het voelt als het omslaan van een bladzijde.
Want er wachten nog nieuwe optredens, nieuwe vriendschappen, nieuwe herinneringen en ongetwijfeld ook weer een paar mooie blunders die we over 25 jaar lachend aan elkaar vertellen.
Dus laten we vooral vooruit blijven kijken.
Op naar nog vele mooie jaren erbij!
"Iedereen heel erg bedankt die deze avond tot een hele mooie herinnering heeft gemaakt."

loading

Loading articles...

Loading