
MARIAHEIDE - Een gedreun van jewelste, vrijdagavond in de Krikkelstal in Mariaheide. Niet omdat men daar volop aan het werk was maar omdat Mental Theo op het podium stond. Het was de officiële Kick off van het carnaval in Mariaheide.
Het was de gehele avond al gezellig druk in gemeenschapshuis D’n Brak die tijdens carnaval omgetoverd wordt tot de Krikkelstal maar rond middernacht ging het dak er bijna letterlijk af. Op dat moment betrad Mental Theo het podium en was het ‘springen en hakken’ geblazen.
De hele zaal ging volledig mee in het enthousiasme wat deze DJ ten toon spreidde. Al decennia lang staat Mental Theo aan de top en dat velen, jong en oud, zijn nummers kennen bleek vrijdagavond in Mariaheide











