Pop & Gospelkoor Love4Music uitgenodigd voor optreden tijdens afscheidsconcert Ad Maas

22 okt 2017, 17:05 Nieuws
groepsfoto 25 juni
Pop & Gospelkoor Love4Music

Het Veghelse Pop&Gospelkoor Love4Music is uitgenodigd om tijdens het afscheidsconcert van Ad Maas, op zaterdag 28 oktober a.s. in de Catharinakerk in Eindhoven. Daar mogen zij 3 nummers ten gehore brengen. De liederen die zijn gaan zingen vallen niet binnen hun stijl van zingen maar juist daarom leek het hen een uitdaging om hieraan hun medewerking te verlenen.

Pop&Gospelkoor Love4Music, opgericht in september 2011, is een groep die vierstemmig (sopraan, alt, bas en tenor) pop-gospel nummers zingen. De groep bestaat op dit moment uit ongeveer 12 personen en repeteren wekelijks op vrijdagavond van 20.00 tot 22.00 uur in de koorkamer van de Lambertuskerk in Veghel. Love4Music zal voor dit concert, aangevuld worden met mensen die 10 jaar geleden al eens het Marcus Mysterie gezongen hebben. Afgelopen weken heeft het Veghelse koor samen met hen in de Lambertuskerk mogen oefenen. Een prachtige locatie, zeker omdat het concert ook plaatsvindt in een kerk; de Catharinakerk in Eindhoven.

Bekende componist, muzikant en dirigent in Nederlandse muziekwereld

Ad Maas is (was) een goede vriend van dirigent Dan Loredan van het Veghelse koor en zijn laatste wens was om nogmaals een concert te geven met zijn werken. Helaas is er dat niet van gekomen. Ad overleed op woensdag 5 juli j.l. op 67-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker. Maas studeerde piano, compositie- en elektronische muziek aan de conservatoria van Tilburg, Utrecht en Amsterdam. Zijn drive was het combineren van diverse muziekstijlen en disciplines. Hij werkte samen met muzikanten als Jan Akkerman, Het Rosenberg Trio, Het Brabants Orkest, Harrie van Hoof, Slagerij van Kampen, John Ewbanks, Bertus Borgers, Hans Dulfer, Edwin Rutten, Gerard van Maaskakkers en Ine Kuhr.