Danny Vera is met Roller Coaster, wat hij samen schreef met Veghelaar Mercy John, de nieuwe nummer één in de NPO Radio 2 Top 2000. Vorig jaar kwam dit nummer nog binnen op nummer 4 in de lijst en dit jaar stoot het Queen met Bohemian Rhapsody van de troon.
De vertrouwde muzikale afsluiting van een bijzonder jaar kent ook een bijzondere nummer 1.
2020 was voor velen een 'roller coaster'. Het is dan ook niet verrassend dat juist dit nummer, dit jaar het hoogst genoteerd staat.
Roller Coaster
Roller Coaster is geschreven door Vera en Mercy John, die tevens de akoestische gitaar op het nummer speelt, en is geproduceerd door Vera en Frans Hagenaars.
Het nummer gaat over het alledaags leven, dat net als een achtbaan op en neer gaat. Hij vertelde hier zelf over: "Het nummer gaat over het leven, zoals het is. Soms is het leuk, soms heel verdrietig." In het nummer zingt Vera over een bloeiende magnolia; deze is door zijn vader geplant voor zijn overleden moeder.(bron: Wikipedia)