De Hollandse Feestavond voor mensen met een beperking kan toch echt doorgaan. Dankzij de hulp van diverse sponsoren is het de organisatie, bestaande uit Steven Harks en De Leste Cent gelukt om de begroting rond te krijgen. Zaterdagavond 1 oktober staan er diverse artiesten op het podium bij MFA De Hintel in Veghel.
In juli meldde Steven Harks ons over zijn plannen voor deze avond. Ontstaan door het enthousiasme wat bij hem naar boven kwam nadat hij diverse malen opgetreden had voor deze doelgroep. "Hoe leuk zou het zijn als we met meerdere artiesten een hele avond verzorgen voor deze doelgroep. Een Hollandse Feestavond!".
Diverse artiesten had hij reeds benaderd, evenals sponsoren. De kaartverkoop startte. Daarna was het afwachten. Ondanks de lage entreeprijs van € 10,- en de toezegging van een aantal sponsoren bleef het tot voor kort spannend. Deze doelgroep, mensen met een beperking, heeft het financieel niet breed en zij moeten ook vaak de hulp inroepen van derden die het voor hen mogelijk maken om zo'n evenement te bezoeken.
Even leek het er op dat alle inspanningen voor niets waren geweest. Maar door de kaartverkoop, die na de vakantie, pas echt op gang kwam én de hulp van nog een aantal geldschieters, meld men ons dat het doorgaan van dit evenement gegarandeerd is.
Laatste tickets
Er zijn nog enkele kaarten beschikbaar. In de voorverkoop, tot 28 september, voor € 10,-.
Artiesten
Naast Steven Harks, staan onder andere Johan Vlemmix, Zus, Danny Smoorenburg en Henk Damen op de bühne.
Sponsoren
Dankzij de hulp van onderstaande sponsoren kunnen bezoekers genieten van hopelijk een geweldige avond.
- Restaurant QuantaCosta
- Boekhandel Schellen
- Gozi.nl
- Slagerij Pennings
- Bloemen & Planten Cor van Schie
- Fellows&Friends
- Pilz & Grillz
- Snackbar Jopie
- Cafetaria De Bunders
- Brownies and Downies Veghel
- Golfpark De Bonte Bij Uden
[embed][/embed]