Ben jij ongelukkig met je lijf? Zou je niks liever willen dan een aantal kilo’s kwijt raken? Ben je ’s morgens al moe als je net wakker bent? Heb je alles al geprobeerd maar heb je nooit blijvend resultaat? Je zou naar de sportschool moeten maar je hebt er geen puf voor. Dan is Blush Sport wellicht iets voor jou!
Wat zou het toch heerlijk zijn als je weer lekker in je vel zit, om gezonder te eten en ook nog af te vallen, ‘s morgens fit wakker te worden en zin hebben in de dag, een gezondere levensstijl te krijgen, ook op de lange termijn en weer met plezier gaat sporten.
Bij Blush Sports kan je verschillende trajecten van Personal Training vinden. Dit kun je doen met en zonder voedingsadvies en ook als ZwangerFit.
Alle vormen zijn terug te vinden op de website
www.blushsports.nl .
In week 2 gaan ze starten met een traject van 8 weken. Dit zal gaan plaatsvinden op 10 of 11 januari om 19.30 uur. In groepjes van maximaal 4 dames gaan ze werken aan voeding en kracht.
Wat houdt dit in?
- Intake gesprek
- 1x per week Personal Training
- Whatsapp groepje voor extra motivatie en kort lijntje wanneer je vragen hebt.
- Begeleiding voeding
- Berekening macro’s inclusief weeg en meet schema
- Trainingsschema voor thuis of de sportschool
- 1x per week mail contact
???'? ?????
️ ????? & ???
????: Veghel, Oranjewijk
???????: Dinsdag / Woensdag 19.30 uur