Lezing over schenken en nalaten

05 jan , 10:40 Nieuws
Lezing schenken en nalaten

Sint-Oedenrode – Ooit nagedacht over wat er gebeurt met je vermogen en persoonlijke bezittingen als je er niet meer bent? Of over de mogelijkheden om je dierbaren nu al te ondersteunen via schenkingen? En wie regelt je zaken voor je wanneer je dat niet meer zelf kunt, bijvoorbeeld door ziekte? Notarissen Sandra Paulus en Bram van den Boogaart van SVN Notarissen nemen je tijdens een lezing mee in de boeiende wereld van het schenken en erven, woensdag 21 januari in de Knoptoren, Sint-Oedenrode.

Om ervoor te zorgen dat je naasten niet tegen problemen aan lopen, is het belangrijk om goed geïnformeerd te zijn over de mogelijkheden rondom schenken, erven, (levens)testamenten en de belasting over een erfenis of schenking. Je kunt dan actie ondernemen op de punten waarop dat nodig is.

Tijdens deze uitgebreide en laagdrempelige lezing staan deze onderwerpen centraal. Hierbij komen zowel de valkuilen als de kansen ruimschoots aan bod.

De lezing begint om 19.30 uur in de Knoptoren in Sint-Oedenrode. Meld je gratis aan via de website van de Bibliotheek of in de Bibliotheken van Meierijstad.

Deze lezing valt binnen het thema Financieel Gezond Leven, een samenwerkingsverband tussen Bibliotheek Meierijstad, Sociaal Werk Meierijstad en Rabobank. Voor meer activiteiten rondom dit onderwerp, zie de themapagina .