VEGHEL - Voor seizoen 25-26 is de Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, op zoek naar een Juniorbaas; een theaterliefhebber tussen de 6 en 12 jaar die graag in de spotlights staat. Uit alle aanmeldingen zijn inmiddels drie toppers gekozen die kans maken om de Juniorbaas te worden. Op woensdag 25 juni wordt de winnaar bekend gemaakt.
De drie genomineerden zijn:
De 6-jarige Gijs komt uit Keldonk is gek op theater, maar vindt het nog leuker om zelf op het podium te staan. Tijdens de bruiloft van zijn oma gaf hij nog een optreden en dat vond hij helemaal niet eng. Ook houdt hij van carnaval, want dan kan hij lekker dansen en zingen. Gijs wil ontzettend graag de nieuwe Juniorbaas worden, want “dan mag ik nóg vaker in het theater zijn”.
Naomi is 10 jaar, komt uit Schijndel en noemt theater ‘magisch’. Ze gaat er graag naartoe, maar treedt het liefst ook zelf op. Zo speelde ze onlangs mee in de musical Boe!F, de laatste voorstelling van Kleintje BMT. Ook vertelt ze anderen graag over theater, daarom deed ze haar spreekbeurt over musical. Ze wil ‘heeeeeeeel graag’ Juniorbaas van het theater worden.
De 7-jarige Soof woont in Veghel en geniet er erg van om naar het theater te gaan, ze danst en zingt dan lekker mee. Als ze naar een optreden van haar papa gaat (die zit in een band) dan klimt ze graag het podium op. Ook trad ze op tijdens de show van D Dance Moves in de Blauwe Kei. “Daar geniet ik enorm van”. Ook Soof hoopt de nieuwe Juniorbaas te worden.