NK Kanoslalom en Kajak Cross in Sint-Oedenrode

03 okt , 10:12 • Sport
hkc kano club persberichtfoto
Hooidonkse Kano Club
SINT-OEDENRODE - Afgelopen week is bekend geworden dat het NK Kanoslalom en Kajak Cross op 11 oktober verplaatst wordt naar de Hooidonkse Kano Club. Deze wedstrijd zou plaatsvinden in Sauheid (nabij Luik), maar is vanwege de lage waterstand verplaatst naar Sint-Oedenrode.
Kanovaarders uit het hele land gaan de strijd met elkaar aan om de nationale titels in het kanoslalom en kajak cross. Onder de deelnemers zijn onder andere Olympische deelnemers Joris Otten en Lena Teunissen.
De ochtend staat in het teken van het Nederlands Kampioenschap kanoslalom. Op het parcours draait alles om een perfecte combinatie van snelheid, techniek en precisie. Elke seconde telt en een foutloos parcours kan het verschil maken tussen winst en verlies. In twee manches krijgen de deelnemers de kans om hun snelste tijd neer te zetten en zich te onderscheiden op het parcours. Na de individuele NK-wedstrijden volgt de ploegenwedstrijd, waarin samenwerking en snelheid centraal staan.
In de middag is het tijd voor de kajak cross. In deze spectaculaire discipline strijden de deelnemers niet alleen tegen de klok, maar ook rechtstreeks tegen elkaar. Met de individuele wedstrijd en aansluitend de eliminatierondes staat er een dynamisch slot van de wedstrijddag op het programma.
Meer informatie is te vinden op hooidonksekanoclub.nl
loading

Loading articles...

Loading